ET

Mis on QR kood?

Mõiste “QR kood” on lühike vorm “Kiire reageerimise kood”. Et asju lihtsana hoida, nad on “kandilised vöötkoodid” mis alguses leiutati Jaapanis autotööstuse jaoks. Kasutati info kandmiseks kasutajalt nutiseadmesse, nad saavad salvestada palju infot, nagu kalendrisündmused, telefoninumbrid, sõnumid, tootekirjeldused ja emaili sõnumeid, et mainida natuke. Nad toimivad nagu arenenud ja masinloetaval UPC triipkoodid ja saab kasutada toote pakendil, äri aknendel, stendidel, siltidel, visiitkaartidel ja reklaamidel ning saab jälgida tooteid ja selgitada teemad.

Et lugeda QR koodi, peab teil olema QR-koodi luger, näiteks “QR droid” Androidile, “RedLaser” iOSile ja “QR code Scanner Pro” Blackberryle teie tabletil või nutiseadmel. Ava QR app ja kaamera aktiveeritakse automaatselt. Vaata kaameraga QR koodi ja hoia oma seadet sirgelt, kuni QR app teeb piiksu, näidates infot koodil. Mõned appid avavad ka teie veebibrauseri ja suunavad teid lingile, mis oli koodil salvestatud.

Kus ja kuidas on QR-koodide kasutatud?

On palju viise, kuidas kasutada QR koode, levitades informatsiooni enda turunduse lahendustest oma ettevõtte jaoks. Allpool on mõned viisid, kuidas QR-koode saab kasutada (leia detailset informatsiooni QR-koodide kasutamise kohta äris sellelt lingilt):

Visiitkaardid / Reklaam materjalid

Saate printida QR koodid oma visiitkaartele, prospektidele ja brošüüridele, et nad saaksid suunata oma kontaktandmeid aadressiraamatusse nutitelefonis või näidata kodulehel üksikasjalikku kirjeldust oma ärist. Nad võivad olla trükitud ükskõik kuhu, t-särkidele enesereklaamiks või stendide ja lennukitele.

Sündmuse piletid

Kui te olete sündmuse planeerija, lisage QR kood sundmuse piletitele mis suunavad RSVP lehele(Prantsuse keeles “répondez s'il vous plaît”) ja ürituse GPS kordinaadid, et potensiaalne külastaja saaks oma kinnitada oma osavõttu ja panna märgi oma GPS navigatsiooni appile oma nutiseadmel.

Toote pakend / Toote jälgimine / klientide ülevaateid, üsna reaalajas

Saate lisada QR koodid oma lõpptoote pakendamisele, siduda kliendid oma firma veebilehe ja toodete infoga. Link võib sisaldada selgitust toote kohta ja selle kasu, kasutusjuhendid, klienditeeninduse kontaktid ja ettevõtte üldise teave muu hulgas detailid.

QR koodi tüübid

On kaks peamist tüüpi QR koode: dünaamiline ja staatiline.

Dünaamilised koodid, mida nimetatakse ka "live QR koodideks"

Kord loodud, nende peamist sihtkohta saab muuta sekkumata koodi. Kui skaneeritud, dünaamiline kood suunab teid serverisse, kus konkreetsed juhised on salvestatud andmebaasi ja programmeeritud konkreetselt suhtlemiseks, et lugema. Dünaamilised koodid on mugavad, sest nad on loodud ja rakendatud korra, ja te saate muuta nii kuvatavat teavet, kui see on skaneeritud link (domeen, web), mis näitab infot.

Staatilised koodid

Erinevalt dünaamilistest koodidest, staatiline QR-kood saab kas säilitada teavet otse teksti kujul või viia veebilehti ilma läbi sekundaarse linkideta. See tähendab, et infot või linki ei ole võimalik muuta ega redigeerida (pead looma uue staatilise koodi iga kord). Staatilised koodid on ideaalsed inimestele, kes soovivad koode, mis sisaldavad nende alalisest teavet (nt teavet oma sünnikuupäevast ja veregruppist).

Mis on parem: dünaamilised või staatilised koodid?

Staatilised koodid koosnevad otseselt kasulikust teavest. See tähendab, et sa ei suuda jälgida ja hallata neid koode. Koodid võivad olla väga ebamugavad, sest vajadusel ei saa muuta teavet ilma kordustrükkimiseta eelnevalt trükitud materjale. Dünaamilised koodid koosnevad linkidest spetsialiseeritud veebiserveritel et salvestada teavet, millist teavet kuvada nüüd või millisele veebilingile on vaja suunata. See tähendab, et saate jälgida dünaamilist koodi (koguda statistilisi andmeid) ning veebilinki saab muuta ilma koodi puutumata. See muudab dünaamilise koodid universaalseks selles mõttes, et sa ei pea kordustrükkima eelnevalt trükitud materjale.

Kõik, mida pead tegema - muuda sihtkoha link, staatiliste koodide valik ei ole kättesaadav. Saate muuta dünaamiliste koodide teavet isegi pärast printimist, samas staatilised koodid on kasulikud, sest neid on võimatu muuta või kuritarvitada pärast tegevust (nt suured väga palju asju prinditud, füüsiliselt võimatu, et saada ligipääsu kood).

Staatilised koodid on laiemalt kättesaadavad tasuta , sest neil ei ole tehnoloogilisi nõudeid, samas dünaamilised koodid nõuavad serverid, mille kaudu neid töödeldakse. Seetõttu veebisaite, mis pakuvad tasuta QR-koode tavaliselt pakutakse vaid staatilie QR-kood tasuta ja dünaamiline QR koodid tasulisena.

Mida saab teha TrustThisProduct-iga?

TrustThisProduct teenus pakub (tasuta) võimalust luua, hallata ja jälgida kolme dünaamilist QR koodi domeenidel Me24.info, About24.info, MyPet24.info. Samal ajal on need dünaamilised koodid (poolest serverites seotud) serveri-põhise äri tehnoloogia platvormil TrustThisProduct, mitme serveri broneerimis- ja geograafilise DNS tunnustamisega. Kui oled ettevõtja või esindaja ja soovid kasutada dünaamilisi QR koodie oma äris, soovitame registreeruda allüksusena TrustThisProduct teenusega (veebilehe link: PVCode.com).

Sul on ka võimalus luua kolm dünaamilist QR-koodi tasuta ja kasutada lisafunktsioone teenuse (nt automaatne info kuvamine, tarbija infot kuvada domeeni TrustThisProduct.com, mitme kasutajaline kontod, kogu täiendavaid turustamise andmeid ja muid ülesandeid). Lisateavet ettevõtte äri versioonist “TrustThisProduct”, palun vaadake brošüüri.

Järeldus

QR-koodid on populaarsed äris, kuna need võimaldavad kiiresti pakkuda oma klientidele ning vastaspoolte palju kasulikku ja usaldusväärset teavet, peaaegu ilma kulutusteta. Kui teil on küsimusi meie teenuste või uute ideede kohta võtke meiega ühendust läbi vormi lehekülje.

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
Me lihtsustame keerulisi asju

Avaleht