HE

מהו קוד QR?

המושג "קוד QR" הינו קיצור של "קוד תגובה מהירה". כדי לפשוט את זה, הם "ברקודים מרובעים" שפותחו לראשונה ביפן עבור תעשיית הרכב. משמש להעברת מידע מהמשתמש לסמארטפון, הם יכולים לאחסן מידע רב כגון אירועים בלוח השנה, מספרי טלפון, הודעות טקסט, פרטי מוצר והודעות דואר אלקטרוני, בין היתר. הם מתפקדים כמו ברקודי UPC מתקדמים הניתנים לקריאה במכונה, וניתן להשתמש בהם על אריזות מוצרים, חלונות עסקים, שלטי חוצות, שלטים, כרטיסי ביקור ופרסומות וגם כדי לעקוב אחר מוצרים ולזהות פריטים.

על מנת לקרוא קוד QR, עלייך להוריד יישום הקורא קודי QR כמו "droid QR" למכשירי אנדרואיד, "RedLaser" עבור iOS ו-"QR code Scanner Pro" עבור Blackberry בסמארטפון או בטאבלט שלך. הפעל את האפליקציה והמצלמה תופעל באופן אוטומטי. יישר את הקוד מול המצלמה והחזק את המכשיר שלך בהתמדה עד צפצוף האפליקציה והצגת כל המידע המאוחסן על ידי הקוד. יישומים מסוימים גם יפעילו את דפדפני האינטרנט שלך ויפנו אותך לקישור ייעודי המכיל את המידע המאוחסן בקוד.

איפה ואיך משתמשים בקודי QR?

ישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש בקודי QR, החל מהפצת מידע על עצמך ועד לפתרונות שיווק לעסק שלך. להלן מספר דרכים בהן ניתן להשתמש בקודי QR (ניתן למצוא מידע מפורט על השימוש בקודי QR לעסק בקישור הזה):

כרטיסי ביקור / חומרי פרסום

ניתן להדפיס קודי QR על כרטיסי הביקור, התשקיף והחוברות שלך, כך שיאחסנו את פרטי הקשר שלך או יציגו דף אינטרנט עם תיאור מפורט של העסק שלך. הם יכולים להיות מודפסים על כל דבר ובכל מקום, מחולצות למיתוג עצמי ועד לשלטי חוצות ומטוסים.

כרטיסים לאירועים

אם אתה מתכנן אירועים, הוסף קוד QR לכרטיסי האירוע המקשרים לדף RSVP וכתובת GPS של האירוע, כך שמבקר פוטנציאלי יוכל לאשר השתתפות ולסמן את מיקום האירוע באפליקציית הניווט בסמארטפון שלו.

אריזת מוצר/מעקב מוצר/ ביקורות בזמן אמת

ניתן להוסיף קודי QR לאריזת המוצר הסופית שלך על מנת לקשר לקוחות לדף אינטרנט עסקי המכיל את המוצרים שלך. הקישור יכול לכלול הסבר על המוצר ויתרונות שימוש בו, מדריכים למשתמש, פרטי יצירת קשר עם שירות לקוחות ומידע כללי על החברה.

סוגים של קודי QR

ישנם שני סוגים עיקריים של קודי QR: דינמיים וסטטיים.

קודים דינמיים, המכונים גם "קודי QR חיים"

לאחר שנוצר הקוד, ניתן לערוך את קישור היעד העיקרי שלהם בלי להתערב בקוד. כאשר נסרק, הקוד הדינמי מפנה את המשתמש לשרת, בו אוחסנו הוראות ספציפיות במסד הנתונים על מנת לבצע אינטרקציה ספציפית עם הקוד. קודים דינמיים הם נוחים, כי הם נוצרים ומיושמים פעם אחת, וביכולתך לשנות את המידע המוצג בעת הסריקה.

קודים סטטיים

בניגוד לקודים דינמיים, קודי QR סטטיים מאחסנים את המידע ישירות בצורת טקסט או מובילים לדפי אינטרנט ללא הפנייה דרך קישורים משניים. משמעות הדבר היא כי המידע או הקישור לא ניתנים לשינוי או עריכה (תצטרך ליצור קוד סטטי חדש בכל פעם). קודים סטטיים הינם אידיאליים עבור אנשים שרוצים קודים המכילים מידע קבוע (לדוגמא, מידע על תאריך לידה וסוג דם).

מה עדיף: קודים דינמיים או סטטיים?

קודים סטטיים מורכבים ממידע ישיר ושימושי. זה אומר שאינך יכול לעקוב ולנהל מידע בקודים הללו. הקודים האלה יכולים להיות מאוד לא נוחים, כי במידת צורך אינך יכול לשנות את המידע המוצג ללא הדפסה חוזרת של כל החומרים שהודפסו קודם לכן.

קודים דינמיים מורכבים מקישורים לשרתי אינטרנט מיוחדים המאחסנים מידע על מה שניתן להציג עכשיו או לאיזה קישור יש צורך להפנות. זה אומר שאתה יכול לעקוב אחר הקוד הדינמי (איסוף מידע סטטיסטי), וניתן לשנות את הקישור או לבצע עריכה ללא הפרעה למבנה הקוד. זה הופך את הקודים הדינמיים לאוניברסליים במובן שאינך צריך להדפיס מחדש חומרים שהודפסו בעבר. כל מה שעלייך לעשות הוא לשנות את קישור היעד, אפשרות שכאמור אינה זמינה עם קודים סטטיים.

העובדה שאתה יכול לשלוט במידע המוצג על ידי קודים דינמיים גם לאחר שהם מודפסים, מדברת בעד הבחירה של קודים דינמיים בהשוואה לסטטיים עקב הקושי להחליפם לאחר הדפסה (לדוגמא, מספר גדול של עותקים מודפסים, בלתי אפשרי מבחינה פיזית לקבל גישה לקוד הישן).

קודים סטטיים זמינים יותר לציבור הרחב במגזר החופשי, כיוון שהם אינם מטילים כל דרישות טכנולוגיות ואילו קודים דינמיים הינם דרישות גבוהות לשרתים שדרכם הם מעובדים. לכן, אתרי האינטרנט המציעים קודי QR חינמיים בדרך כלל מציעים קודי QR סטטיים בלבד וקודי QR דינמיים בתשלום.

מה ניתן לעשות עם TrustThisProduct?

השירות של TrustThisProduct מציע (בחינם) את ההזדמנות ליצור, לנהל ולעקוב אחר שלושה קודי QR דינמיים מדומיינים Me24.info, About24.info, MyPet24.info. הקודים הדינמיים הללו (במונחים של השרתים המעורבים) יהיו מבוססי-שרת על הפלטפורמה הטכנולוגית לעסקים של TrustThisProduct, עם הזמנת שרת מרובה והכרת DNS גיאוגרפית מבוססת שרת.

אם אתה יזם או נציג של עסק ורוצה להשתמש בקודי QR דינמיים עבור העסק שלך, אנו ממליצים לך להירשם בחטיבה העסקית של שירות TrustThisProduct (קישור לאתר: PVCode.com). תוכל גם ליצור שלושה קודי QR דינמיים בחינם ולהשתמש בפונקציות נוספות של השירות (למשל, הצגה אוטומטית של מידע בשפתו של הצרכן, תצוגה של מידע מהדומיין TrustThisProduct.com, חשבון מרובה משתמשים, אוסף של נתוני שיווק נוספים, ופונקציות אחרות). לקבלת מידע נוסף על הגרסה העסקית של TrustThisProduct, עיין בחוברת.

מסקנה

קודי QR הופכים לפופולריים בקרב עסקים, מאחר והם מאפשרים לספק ללקוחות כמות גדולה של מידע שימושי ואמין, כמעט ללא עלות ובמהירות. אם יש לך שאלות לגבי השירות שלנו או רעיונות חדשים - צור איתנו קשר דרך הטופס בתחתית העמוד: אנו תמיד שמחים לדבר איתך!

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
אנו מפשטים את המסובך

דף ראשי