UK

Що таке QR код?

Слово QR code являє собою абревіатуру від англ. Quick Response code (код Швидкого Відгуку). Ці квадратні штрих-коди вперше були розроблені і використані в Японії. Вони застосовуються для передачі інформації від носія до смартфону і можуть зберігати відносно великії об'єм інформації, такий як: нагадування, телефонні номери, текстові повідомлення, описи продукції, заповнені повідомлення електронної пошти та багато що інше. Коди функціонують в якості покращуванних машинозчитуємих штрих-кодів, можуть бути використані на упаковці, вітринах, дошках оголошень, вивісках, візитках або рекламних буклетах, для відстежування продукції та ідентифікування товарів.

Для того, щоб прочитати QR код на Вашому смартфоні має бути встановлене програмне забезпечення для сканування і читання QR коду, наприклад, "QR droid" для пристроїв під управлінням Android, "Redlaser" для ios або "QR Code Scanner Pro" для пристроїв blackberry. Запустіть додаток на своєму смартфоні та спрямуйте камеру на QR код. Після зчитування коду додаток покаже інформацію, що міститься в коді. Якщо в QR коді закодовано посилання на веб-сторінку, тоді деякі додатки відразу відкривають вказану веб-сторінку у веб-браузері.

Де і як використовуються QR коди?

Існує безліч способів вживання QR кодів, від поширення відомостей про себе до маркетингових рішень для Вашого бізнесу. Нижче приведені деякі з сфер застосування qr-код (детальна інформація по застосуванню QR код в бізнесі):

Візитні картки / Рекламні матеріали

QR коди можна надрукувати на ваших візитках, проспектах і брошурах, щоб вони, наприклад, передавали Ваші контактні дані в адресну книгу смартфона або показували веб-сервер сторінку з детальним описом Вашого бізнесу. Їх можна друкувати на всьому і скрізь, починаючи від футболок і кухлів, до білбордів і літаків.

Запрошення

Якщо Ви займаєтеся організацією і проведенням заходів, додайте на запрошення QR код що містить посилання на сторінку RSVP (французький: répondez s'il vous plaot – "прохання відповісти на запрошення" -) і GPS координати заходу, щоб потенційний відвідувач заходу міг підтвердити свою участь і занести місце проведення в карту програми навігатора на своєму смартфоне.

Упаковка товару / Відстежування товару / Клієнтські відгуки в режимі «реального часу»

Ви можете додати qr-код на упаковку Вашого товару, щоб відображувати споживачам детальну інформацію про Ваш продукт. Наприклад, пояснення по товару і його перевагах, посібник користувача, контактні дані сервісних центрів або просто загальну інформацію про Вашу компанію.

Типи QR кодів

Існує два основні типи QR кодів Динамічні і Статичні.

Динамічні коди, також відомі як “живі коди QR”

Після його створення, інформація, на яку веде закодоване посилання, може бути відредагована без втручання в сам код. Після сканування динамічний код перенаправляє Вас на сервер, який вже на підставі даних, що зберігаються в базі даних, перенаправить Вас на сторінку з інформацією. Динамічні коди зручні тим, що його створюють і наносять один раз, при цьому Ви можете міняти як інформацію, яка відображується при його скануванні, так і посилання (домен, сторінку), з якого відбувається відображення інформації.

Статичні коди

На відміну від динамічних код, статичні коди або зберігають інформацію безпосередньо в текстовому вигляді, або ведуть на веб-сторінку без перенаправлення через вторинні посилання. Це означає, що інформація, або посилання, що викликається, не може бути змінена або відредагована (вам доведеться кожного разу створювати новий статичний код). Статичні коди ідеальні для людей, які бажають поширювати незмінну інформацію (наприклад: інформацію про свою дату народження і групу крові).

Що краще динамічні або статичні коди?

Статичні коди складаються безпосередньо з корисної інформації. Це означає що коди не можна буде відстежити і змінити інформацію. Це дуже незручно, оскільки при необхідності змінити інформацію, що відображується, Вам доведеться передрукувати всі раніше надруковані матеріали.

Динамічні коди складаються з посилань на спеціалізованих веб-сервера, які зберігають інформацію про те, яку інформацію відображувати або на яке веб-посилання здійснити переадресацію. Це означає, що Ви можете відстежувати динамічний код (збирати статистичну інформацію) і веб-посилання призначення може бути змінена або відредагована без втручання в структуру коду. Це робить динамічні коди універсальними в тому сенсі, що Вам не доведеться передруковувати раніше надруковані матеріали. Все що Вам потрібно буде зробити – це поміняти призначення посилання, із статичними кодами такий варіант не пройде. Той факт, що Ви можете контролювати інформацію, що відображується динамічними кодами навіть після того, як вони надруковані, говорить на користь вибору динамічних код в порівнянні із статичними у випадку якщо їх важко буде замінити після нанесення (великий тираж, або неможливо фізично дістати доступ до коду).

Як би там не було, статичні коди ширше представлені в безкоштовному сегменті, оскільки не пред'являють жодних технологічних вимог, тоді як динамічні коди пред'являють підвищені вимоги до серверів, через які відбувається їх обробка. Тому Сайти пропонуючі безкоштовні коди QR зазвичай пропонують безкоштовно лише статичні QR коди, а динамічні за гроші.

Які можливості Вам надає TrustThisProduct?

Сервіс TrustThisProduct надає Вам можливість абсолютно безкоштовно створювати, управляти і відстежувати 3 динамічних QR коди з доменів Me24.info, About24.info, Mypet24.info. При цьому ці динамічні коди, в частині задіяних серверів, будуть обслуговуватися на базі технологій бізнес платформи TrustThisProduct з багатократним резервуванням серверів і географічним розпізнаванням DNS.

Якщо Ви підприємець або представник компанії і хочете використовувати динамічні коди QR в бізнесі, рекомендуємо Вам пройти реєстрацію в бізнес розділі сервісу TrustThisProduct (сайт: PVCode.com). Вам також буде доступне безкоштовне створення 3 динамічних QR кодів, але при цьому Ви зможете використовувати додаткові функції сервісу (наприклад: автоматичне відображення інформації на мові споживача, відображення інформації з домена TrustThisProduct.com, аккаунти для мультикористувачей, збір додаткових маркетингових даних і багато іншого). Більш докладно про можливості бізнес версії TrustThisProduct ви можете дізнатися з брошури.

Висновок

QR коди стають популярними в бізнес середовищі, тому що вони допомагають швидко надавати Вашим покупцям і контрагентам великий обсяг корисної та достовірної інформації, при практично нульових витратах. Якщо у Вас є питання про наш сервіс, або виникли нові ідеї, ми будемо завжди раді поспілкуватися з Вами, для цього використовуйте нашу контактну інформацію внизу сторінки.

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
Ми робимо складне простим

Головна сторінка